کوین ترودو کیست؟ بیوگرافی کویین ترودو


کوین ترودو در فیلم برادر هود
گروه های مخفی
گروه های مخفی
افراد زیادی در تاریخ بوده اند که از ابتدا از خانواده های ثروتمند بوده اند، متفاوت از سایر افرادی که از وضعیت مالی ضعیف یا تقریباً خوبی برخوردارند و معتقد بوده اند که خون آنها افراد واقعی و معمولی است. آنها جایی در بین آنها ندارند.

این تفکر سال ها ادامه داشت تا اینکه مشخص شد ثروتمندان جهان یک جامعه مخفی ایجاد کرده اند و به نوعی با قدرت و ثروت خود هر اتفاقی را که در جهان رخ می دهد کنترل می کنند. عضویت در این انجمن بسیار سخت است و متوجه حضور انجمن در کنار خود نخواهید شد و فقط با شما ارتباط برقرار می کنند.

اسرار پنهان انجمن های مخفی
این انجمن مخفی کتاب ها و نوشته هایی را از گذشته تا امروز که رمز موفقیت و ثروت را ثبت می کند به یاد می آورد و منتقل می کند و فقط اعضای این انجمن می توانند این نوشته ها را بخوانند و مردم عادی می توانند از این نوشته ها استفاده کنند. و نصیحت و این باعث شد خیلی ها بخواهند عضو این انجمن شوند، اما همانطور که گفتیم این انجمن بسیار سخت گیر است و عضویت را برای هیچکس آسان نمی کند، اما این فرد باید توانایی های بالا و انگیزه قوی فردی مثل کوین را داشته باشد. ترودو!

یک روز به اصرار دوستانش، کوین ترودو در یک سمینار تقویت حافظه شرکت کرد و به گفته خودش، با مرد مشهور و ثروتمندی آشنا شد که متوجه اشتیاق کوین ترودو به ثروت شد و همچنین عاشق سرسختی کوین شد. به کوین ترودو پیشنهاد می کند که گاهی ملاقات کند و کوین به سراغ این مرد برود تا رازهای موفقیت و ثروت را بیاموزد و کوین ترودو که عاشق یادگیری و موفقیت بود، موافقت کرد.

خودش بعداً گفت بدون اینکه بدانم، همان لحظه که قبول کردم این مرد اسرار موفقیتش را برایم فاش کند، بدون اینکه خودم بدانم عضو انجمن مخفی (برادر هود) شدم.

کوین دوره کوین ترودو در سایت جانبلاغی ترودو The Secret Association (برادر هود) را ترک می کند
کوین مارک ترودو پس از یادگیری تمام اطلاعات ارزشمند در جامعه مخفی، می خواهد این اطلاعات را با مردم به اشتراک بگذارد تا بتواند افراد بیشتری را به موفقیت برساند.

کوین ترودو پس از بیست سال عضویت در بالاترین سطح اطلاعاتی انجمن مخفی را ترک کرد و این اتفاق در صورتی رخ داد که همه اعضای انجمن آن را شایسته و درست ندانستند و همه تلاش کردند تا رای کوین مارک ترودو را به دست آورند.آن را تغییر دهید و نگه دارید. آن را در انجمن! حتی سعی کردند با ساختن دمپایی او را مجبور به ماندن در انجمن مخفی کنند، اما او تصمیم گرفته بود و سرانجام بیست سال بعد در سال نوزدهم و نود و نه از انجمن مخفی (برادر هود) خارج شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *