کوین ترودو - هر آنچه در مورد گروه های مخفی و قانون جذب


شما می توانید همین الان همه این شایعات را رد کنید که برخی از افرادی که من می شناسم دقیقاً همین کار را می کنند. و من از این افراد تشکر می کنم که تا اینجا در این مقاله همراه ما بودند.

یا می توانید در درس های بعدی به ما بپیوندید و تست کنید که آیا کار می کند، ادامه دهید و آن را کنار بگذارید.

یک نکته بسیار مهم: برای موفقیت به دنبال قرص نباشید.
دوست عزیز میدونی چی میگم؟ موفقیت یک مسیر دارد، نه خیلی سخت، نه خیلی آسان، چند کار را باید انجام داد و شروع این راه سخت است.

مشکل من این است که شما یک سری عادت ها را تغییر خواهید داد. (اگر به این روش مرد هستید، می توانید ادامه دهید)

با این حال، این مقاله بیشتر شما را باز می کند و در سلسله مراتب این مقالات و فیلم ها و پادکست های آموزشی به این صورت دقیق تر می شویم و دقیقاً چه کاری باید انجام دهیم. من راه را به شما می گویم و شما مدتی آن را دنبال می کنید، مشخص کنید ما با هم هستیم.

بیایید موضوع را ادامه دهیم!

چند روش آموزشی در گروه های مخفی چیست؟
کتاب خواندن
از طریق سمینارها و کارگاه های آموزشی
از طریق معلم و دانش آموز
در گروه های مخفی راه اول کتاب خواندن است، کتابی را دریافت می کنید و آن را می خوانید و باید به سطح بالایی در محتوای کتاب برسید و آن را تمرین کنید، سپس به مرحله بعد بروید. نه مثل اینکه شما فقط انباشت اطلاعات دارید.

در مورد اطلاعاتی که در کتاب می خوانید از شما سوالاتی پرسیده می شود و اگر در موضوعات ضعیف باشید آنقدر از این موضوع یاد می گیرند که می توانید به مرحله بعد بروید. اگر آن را در زندگی خود به کار ببرید، ثروت شما و همچنین روابط، سلامت و کیفیت کلی زندگی شما افزایش می یابد.

اصلا در کنکور شرکت نمی کنید و چیزی را پس انداز می کنید و به مرحله بعد می روید و بعد برای مدتی فراموش می کنید. در اینجا کنکور زندگی باید چیزهایی را در خون خود بگیرید تا بتوانید در زندگی از آن استفاده کنید و کسی که نمی تواند در نهایت مجبور به ترک گروه شود و بتواند به زندگی عادی خود ادامه دهد.

روش دوم آموزش از طریق سمینارها و کارگاه های آموزشی است که در این سایت تمامی سمینارها و کارگاه های آموزشی کوین ترودو را برای شما قرار می دهیم تا بتوانید از این مطالب نهایت استفاده را ببرید.

مرحله سوم همان بحث بین استاد و شاگرد است، همانطور که در فیلم جنگ ستارگان استاد به صورت حضوری چیزهایی را به شما می گوید و شما باید دستورات این استاد را دنبال کنید تا قدم به قدم پیشرفت کنید.

خیلی، درسته؟؟؟ شما وارد یک گروه بسیار موثر می شوید (غیر از این که باید با یکسری مشکلات روبرو شوید)، مرتب این کار کوین ترودو را انجام می دهید، هر چه بالاتر بروید یا موضوعات را بهتر انجام دهید، پول بیشتری وارد حساب شما می شود.

اشتباه نکنید در این گروه ها به شما حقوق نمی دهند! وقتی یاد بگیرید از قدرت ذهن خود استفاده کنید، پول در می آورید. اکنون راه ها و روش های زیادی وجود دارد که با هم بررسی خواهیم کرد.

دوره رایگان برای کوین ترودو
ما همچنان به ارائه آموزش های رایگان از آموزش ها و سمینارهای کوین ترودو برای شما عزیزان ادامه خواهیم داد.

کوین ترودو

بیوگرافی کوین ترودو

بیوگرافی کوین ترودو

دوره تمایل در سفارش شما کوین ترودو

گروه مخفی کوین ترودو

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *